Doğalgaz Projesi

Çorlu Doğalgaz Projesi

Doğalgaz Projesi

Doğalgaz Projesi Nedir? Nasıl Yapılır?

Doğalgaz projesi, kullanılacak olan doğalgaz tesisatının ayrıntıları ile görselleştirilmiş halidir. Kısacası şöyle de diyebiliriz ki tüm doğalgaz tesisatını ayrıntıları ile birlikte gösteren bir çeşit çizim. Tesisatın bütün çalışanlar, hatlar ve bağlantılar ayrıntılı bir şekilde bu planda yer alır.

Doğalgaz proje çizimleri genel olarak bilgisayar yardımı ile yapılır. Ayrıntılı çizimlerde gerçekte tesisatta yer alacak önemli noktalara yer verilir ve döşenecek olan tesisatla birebir uyumlu olması gerekir. Bu yüzden proje çizimi büyük bir dikkat ve özen ile yapılır. Doğalgaz projeleri, doğalgaz şirketlerinin onaylı firmalarına bağlı çalışan uzman mühendisler tarafından çizilir.

Eğer doğalgaz tesisat projelerinin çizimlerinde eksik ya da hata tespit edildiği taktirde proje dağıtım şirketi tarafından reddedilir. Bundan dolayı da işinde tecrübeli yetki ve onaylı firmalara başvurarak çizim yaptırmakta fayda vardır.

7/24 Teknik Servis Hizmeti Aydınlı Sıhhi Tesisat

Proje, genellikle evler için müteahhitler tarafından hazırlatılır ve eve yerleşecek kişiler kendilerine göre uygun bir kombi seçerek genelde projeler ile tesisatlarını tamamlamış olurlar. Proje hazırlanması gerekilen durumlarda bölgedeki doğalgaz şirketlerinin onaylamış olduğu firmalardan biriyle anlaşmaya varılır ve bu işlem yaptırılmış olunur.


Aydınlı Sıhhi Tesisat, kombi, doğalgaz, petek ve su işlemlerinde; tesisat, bakım, tamir, montaj, temizleme ve satış hizmetlerinde bulunarak sizlere en iyi hizmeti vermek için 7/24 bir telefon kadar yakınınızda.