Kombi Tamiri

Çorlu Kombi Tamiri

Kombi Tamiri

Kombilerin sorunsuz olarak yüksek performansta çalışması ve doğalgaz faturasının cebi yakmaması için kış gelmeden işin ehli kişilere kombi bakımının yaptırılması gerekiyor. Hem olası arızalarının önüne geçmek, hem de doğalgaz faturalarını düşürerek sağlıklı bir kış geçirmek istiyorsanız kombi bakımı yaptırmayı unutmayın. Kombi bakımını yaptıranlar enerji tasarrufu elde ederek daha az fatura öderken, kombilerinin uzun ömürlü ve verimli olmasını da sağlıyor.

7/24 Teknik Servis Hizmeti Aydınlı Sıhhi Tesisat

Kombi Tamir ve Arıza Tespiti Nasıl Yapılır?

Kombide kalıcı bir arıza var ise müşteri istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda bilgi alınır. Daha sonra kombi sıcak su ve petek radyatörler test edilir. Kombinin içi açılarak profesyonel cihazlarla ve tecrübeli uzman kadro ile arzalı parça tespit edilir. Müşteriye bilgi verilir.

Kombi cihazınızda oluşacak arıza kodlarını sildirmek ve elektrik voltajı yüzünden arızalanan kombi kartlarını dahi tamir edebiliyoruz kombi cihazınızın sağlıklı çalışabilmesi adına en iyi hizmeti sunmaktayız. kombi arızalarını gidermek bizim işimizdir dilerseniz bizlere ulaşarak en iyi şekilde cihazınızı tamir ettirebilirsiniz.

Müşteri onayından sonra orjinal yedek parça ile değiştirilerek tamir edilir. Tüm arızalar ve sorunlar giderildikten sonra gaz kaçak testi ve menfez kontrol edilir. En son müşteriye işçilik ve parça garantisini bildiren servis formu imza atılarak veririlir.

E.C.A Kombi tamiri ile hizmetinizdeyiz. Çorlu Eca Kombi, Çorlu Eca Kombi Tamiri

Baymak Kombi tamiri ile hizmetinizdeyiz. Çorlu Baymak Kombi, Çorlu Baymak Kombi Tamiri

Vaillant Kombi tamiri ile hizmetinizdeyiz. Çorlu Vaillant Kombi, Çorlu Vaillant Kombi Tamiri

Alarko Kombi tamiri ile hizmetinizdeyiz. Çorlu Alarko Kombi, Çorlu Alarko Kombi Tamiri

Bosch Kombi tamiri ile hizmetinizdeyiz. Çorlu Bosch Kombi, Çorlu Bosch Kombi Tamiri

Demirdöküm Kombi tamiri ile hizmetinizdeyiz. Çorlu Demirdöküm Kombi, Çorlu Demirdöküm Kombi Tamiri


Aydınlı Sıhhi Tesisat, kombi, doğalgaz, petek ve su işlemlerinde; tesisat, bakım, tamir, montaj, temizleme ve satış hizmetlerinde bulunarak sizlere en iyi hizmeti vermek için 7/24 bir telefon kadar yakınınızda.